przyKolejowej.pl

Nowe apartamenty w Bielsku-Białej przy ulicy Kolejowej

ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja
ul. Kolejowa - wizualizacja

Już niebawem poinformujemy Państwa o szczegółach naszej nowej inwestycji w Bielsku-Białej przy ulicy Kolejowej (Mikuszowice Krakowskie), którą planujemy rozpocząć w IV kwartale 2019 roku.

 

Po raz kolejny stawiamy na jakość, a nie na ilość. Zaledwie 20 starannie zaprojektowanych i nasłonecznionych apartamentów w 5 budynkach otoczonych zielenią, z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Beskidów na działce (20/10) o powierzchni aż 6265 metrów kwadratowych czeka na nowych właścicieli.

 

Dodatkowym atutem tej inwestycji są przestronne tereny rekreacyjne oraz zaciszny plac zabaw dla dziedzi zlokalizowany na działce (20/11) o powierzchni 1428 metrów kwadratowych.

 

Bardzo dobra lokalizacja zapewni Państwu doskonałą komunikację - zarówno w obrębie Bielska-Białej, jak również w przypadku podróży poza miasto.

 

Nie bez znaczenia jest również bliskość terenów rekreacyjnych w Cygańskim Lesie, w tym nowoczesnej pływalni przy ulicy Startowej, jak również szkoły, przedszkola, apteki i wielu punktów gastronomicznych. Niespełna 2 km dzielą naszą nową inwestycję od CH GEMINI (Cinema City...).

 

Więcej informacji udzielamy pod numerem 602 123 456

Aktualności

II etap inwestycji przyKolistej.pl już w sprzedaży!

03-12-2018
W II etapie naszej inwestycji przyKolistej.pl oferujemy Państwu, aż 72 apartamenty o powierzchni od 44 do nawet 123 metrów kwadratowych,
 

Aktualnie wykonujemy prace brukarskie oraz ogrodowe

28-08-2018
Zakończyliśmy elewację obiektu. Jesteśmy w trakcie wykonywania prac brukarskich, tarasów jak również sadzenia zieleni ozdobnej.
 

Kończymy elewację i przystępujemy do prac brukarskich

06-07-2018
W najbliższym czasie zakończymy prace przy elewacji obiektu i zaczynamy prace brukarskie jak również wykończenie tarasów apartamentów.
 
Ideo Realizacja: 
CMS Edito Powered by: